Венеціанська декоративна штукатурка

У наш час ім'я бренду або торгової марки може стати назвою цілої групи товарів. Наприклад, всі підгузники тепер називають памперсами, всі копіювальні апарати - ксероксами, а всі позашляховики - джипами.

Так і в області декору, склалася схожа ситуація.

Багато хто називає всі декоративні штукатурки – венеціанкою. Спробуємо розібратися, чому венеціанка і чи коректно так називати всі існуючі сьогодні декоративні ефекти.

photo_2021-09-18_11-28-16
IMG-b353a00e497139287c043eee93eda61d-V-min

Не будемо сильно вдаватися в історію, тільки відзначимо, що першою територією, де активно стали застосовувати суміш мармурової крихти і пилу з водою, в якості фінішного покриття стін була Італія, а саме Венеція. Ну, а отриманий в результаті ефект полірованого мармуру природно назвали – венеціанська штукатурка.

Разом з ростом технологій в будівельній індустрії з’явилися нові матеріали, за допомогою яких стало можливим створення нових ефектів. Але, так як застосування декоративних штукатурок в інтер’єрі було не завжди популярним, а в більшій мірі доступно тільки для забезпечених верств населення, нові назви забувалися або просто не доходили до широких мас.

Сьогодні разом з черговим піком популярності декоративної штукатурки з’явилася величезна кількість нових ефектів. Шовк, оксамит, пісок. Імітація фактури мармуру, травертину або марморину. Ефекти бетону, цегли або металу. Все це можливо завдяки правильному застосуванню декоративних матеріалів і, звичайно ж, досвіду майстра.

Так що ж тоді венеціанська штукатурка? Це один з різновидів техніки нанесення декоративної штукатурки, в результаті якої ми отримуємо ефект полірованого мармуру. Вищим проявом майстерності в цьому напрямку, є художня венеціанська штукатурка. Техніка, в якій крім глянсового покриття, повторенні всі натуральні зрізи, жили і інші елементи природної фактури каменю.

Для створення ефекту полірованого каменя з наших матеріалів вам підійде вапняна полірувальна маса Pietra Lucida торгової марки ™ Ferrara Paint або акрилова декоративна штукатурка Ionia від ™ Simpletone.

Більш докладно про всі різновиди декоративної штукатурки читайте в статті “Декоративна штукатурка. Види і область застосування ” нашого блогу.

Залишилися питання чи цікавить венеціанська штукатурка? Залишайте заявку, наші менеджери з радістю підкажуть всі деталі.