Самовивіз

Самостійно Ви можете забрати своє замовлення з нашого складу в Києві, за адресою вул..Петропавлівська, 50Б (район м. Дорогожичі)

Графік роботи складу Пн-Пт – з 9:15 до 17:45

Доставка Новою поштою по всій Україні

Зазвичай товар досягає місця призначення протягом 24 годин після відправки, за винятком районних центрів і адресних доставок.

Забрати покупку можна після отримання sms-повідомлення від перевізника і оплати вартості доставки.

Упродовж 7 календарних днів з урахуванням дня надходження відправлення у відділення Одержувача. За зберігання із 8-го календарного дня нараховується доплата. Вартість залежить від терміну зберігання https://novaposhta.ua/uploads/misc/doc/Dodatkovi_poslygi.pdf

При такому способі Продавець самостійно забезпечує здачу товару перевізнику, а доставка товару здійснюється за рахунок Покупця. Строки доставки товару перевізником та її вартість встановлюється згідно правил та тарифів перевізника.

Ризик випадкового знищення або випадкового пошкодження товару переходить до Покупця з моменту здачі товару першому перевізникові.

При отриманні товару від перевізника або на складі Продавця, Покупець зобов’язаний перевірити повноту його комплектності, зовнішню цілісність упаковки, а для Товарів, яких це може стосуватись – відкрити упаковку та пересвідчитися у належному зовнішньому стані Товару (відсутності механічних пошкоджень).

Орієнтовний строк оформлення та формування замовлення до передачі Покупцю або перевізнику складає до трьох робочих днів з моменту подання заявки та проведення повної оплати за замовлений товар. В разі, якщо замовлення зроблено у вихідний або неробочий день, строк оброблення замовлення починається з першого після вихідного або неробочого робочого дня.

Кур’єром по Києву

Доставка автомобілем нашої компанії.

Товар доставляється по Києву протягом 1-2 робочих днів з моменту надходження та оплати замовлення, коли оброблений замовлення надійшло в службу доставки, а з замовником попередньо зв’язалися. Замовлення доставляються з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 20:00, відповідно до графіка, узгодженого з клієнтом. Термін доставки замовлених позицій обговорюється з менеджерами окремо. В разі, якщо замовлення зроблено у вихідний або неробочий день, строк оброблення замовлення починається з першого після вихідного або неробочого робочого дня.