ТОВ “ФЕРРАРА ГРУПП” – український виробник високоякісних декоративних штукатурок і фарб

Компанія була заснована в 2012р., і сьогодні займає одну з лідируючих позицій на ринку України, зарекомендувавши себе як якісний бренд з  товарною лінійкою, що постійно розвивається.

Ми не йдемо на компроміси в якості наданої продукції та обслуговуванні наших покупців. Насамперед, у виробництві нашої продукції використовуються тільки високоякісні компоненти всесвітньо відомих виробників сировини, що впроваджують інноваційні технології і розробки.

Кожен покупець, купуючи наші матеріали, може бути впевнений в їх високій якості та безпеці для здоров’я людини та навколишнього середовища.

Основу успіху нашої команди відображає девіз:

«Якість за будь-яку ціну!»

Про нас
0
офіційних
дилера
0
годин від заявки
до відправки
0
тонни постійно
на складі
0
тонн відправляємо
щомісяця
Якість продукції Ferrara Paint
Головна

Наша цінність – єдина, цілеспрямована, відкрита і захоплена команда!

Основне завдання корпоративної політики «Феррара Групп» – дати можливість всім співробітникам проявити себе. Цим же принципом ми керуємося у відносинах з нашими покупцями, один з одним, а також в прийнятті бізнес-рішень.

Філософія нашої діяльності визначається головними принципами:

Будуй бізнес на довірі та чесності;

Винаходь нове в прагненні перевершити очікування;

Поважай національне і культурне різноманіття свого народу;

Піклуйся про екологічне благополуччя і безпеку

Соціально – екологічна відповідальність

Для «Феррара Груп» це не просто слова. Вся наша діяльність ґрунтується на якості, надійності і перспективних інноваціях.

Партнери команди «Феррара Груп» мають можливість брати участь в обговоренні, плануванні та тестуванні нових продуктів, що дозволяють вирішувати завдання завтрашнього дня в сфері будівництва та декоративного оздоблення. Вся ця продукція створюється для раціонального використання ресурсів в майбутньому. Вона надійна, високоякісна, інноваційна і довговічна.

У той же час, ми всерйоз ставимося до питань соціальної відповідальності. Наша стратегія полягає в тому, щоб закріпити соціально-екологічні цілі і пріоритети в діяльності компанії, беручи участь в благодійних проектах, соціальних акціях і некомерційних заходах. 

З серпня 2017 входимо в «Українську Асоціацію Виробників». Однією з основних цілей якої є сприяння всебічному розвитку виробничих потужностей на території України і створення лейбла «made in Ukraine», який буде служити заставою якості і гарантією надійності для споживача.