Оплата товару здійснюється в національній валюті України.
Замовлення вважається оплаченним з моменту надходження повної оплати за товар на банківський рахунок Продавця.

Передання товару за замовленням здійснюється Продавцем після повної оплати товару.

До моменту фактичної оплати товару (замовлення) товар не резервується. Продавець не гарантує наявність товару до цього моменту, внаслідок чого, строк обробки замовлення може збільшитись.

Способи оплати

1) Безготівковий розрахунок.
При обрані безготівкового розрахунку, як способу оплати, відомості про реквізити для оплати Покупець отримує від Продавця або в Інтернет-магазині.

2) За допомогою електронних платіжних засобів (платіжними картками).

Розрахунок за допомогою електронних платіжних засобів (платіжними картками) здійснюється Покупцем безпосередньо на етапі розміщення замовлення в Інтернет-магазині.

3) Готівкою або накладенний платіж

Даний спосіб оплати доступний при відправленні службами доставки Нова пошта.

Ви оплачуєте замовлення при отриманні. При цьому способі оплати Ви сплачуєте:

  • вартість замовлення
  • оформлення послуги «Накладений платіж», вартість 20
    грн + 2% від суми переказу
  • Платником за послугу є Отримувач вантажу (відправник грошового переказу)

4) Оплата частинами

Які існують комісії за сервісом «Оплата частинами»? 0,01% – у разі списання регулярного платежу з власних коштів клієнта; 4% – у разі списання регулярного платежу з кредитних коштів клієнта. Перший платіж у момент оформлення «Оплати частинами» – без комісій.

ЯК СПИСУЮТЬСЯ ПЛАТЕЖІ ЗА СХЕМОЮ «ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ»?

Перший платіж списується з кредитної картки клієнта в момент купівлі, а всі подальші платежі списуються з картки автоматично, згідно з чеком-договором. Клієнту щомісяця необхідно до 25 числа тільки поповнювати картку будь-яким зручним способом (банкомат, ТСО, Приват24, каса відділення). У разі відсутності надходжень платежів за користування сервісом джерелом погашення договору є кредитна картка.

Приклад:

Купівля товару вартістю 6000 грн на 3 місяці. Як проходять платежі з картки клієнта за схемою «Оплата частинами»: перший внесок у момент здійснення купівлі – 2000 грн і 2 щомісячних платежів по 2000 грн.