Захист декоративних вапняних штукатурок

Чи потрібно обробляти декоративну штукатурку? Існуючі засоби на ринку. Інноваційне рішення від TM Ferrara Paint

Обробка мінеральних поверхонь тема не нова, але до сих пір не втратила актуальності. Все частіше мінеральні матеріали застосовуються не тільки для обробки фасадів, але і для оформлення інтер’єру (мінеральні венеціанські штукатурки, цегла, бетон, а також структурні мінеральні маси).

Обробка мінеральних поверхонь тема не нова, але до сих пір не втратила актуальності. Все частіше мінеральні матеріали застосовуються не тільки для обробки фасадів, але і для оформлення інтер’єру (мінеральні венеціанські штукатурки, цегла, бетон, а також структурні мінеральні маси). Як відомо, такі матеріали (особливо на основі вапна) відрізняються екологічністю, здатністю «дихати», що дозволяє підтримувати природний мікроклімат в приміщенні, а також, у багатьох випадках, перешкоджають утворенню цвілі, грибків. Але, поряд з усіма позитивними властивостями, також відомо, що такі поверхні не здатні відштовхувати вологу, вбираючи її разом з брудом, що виключає вологе прибирання. Тому створити на подібній поверхні захисний шар — це гостра необхідність.

777
222
ТМ FerraraPaint представляє захисний засіб – FinituraProtettivо, яке одночасно вирішує всі завдання без втрати якості і зовнішнього вигляду покриття завдяки наявності в складі функціональних сілоксанів. Шар захисного засобу Finitura Protettiva сформований на мінеральній поверхні виглядає таким чином: Інноваційне рішення від ТМ Ferrara Paint – Finitura Protettiva Частинки проникають в поверхню, хімічно реагуючи з нею «зшиваються», але водночас не утворюють на поверхні суцільну плівку, що дозволяє поверхні випускати воду у вигляді пари назовні, одночасно з цим, завдяки особливій будові частинок, краплі води потрапляють на покриття з поза, не можуть проникнути через захисний шар Finitura Protettiva.
1-46

До таких захисних матеріалів пред’являються високі вимоги, тому що вони повинні не просто створити гідрофобний шар, але, при цьому мати високу паропроникність, тобто поєднувати в собі властивості виключають один одного.

Розглядаючи існуючі на ринку засоби захисту для декоративних вапняних штукатурок, можна знайти різноманітні воски, лаки і просочення, але застосовуючи їх доводиться жертвувати або захисними властивостями готової поверхні, або антисептичними.
Існують засоби, засновані на стеаринових емульсіях і модифікованих поліетиленів, це означає, що стіна, декорована глянсовою гладкою венеціанською штукатуркою, придбає не натуральний ламінований блиск схожий на блиск панелей з ПВХ.

Засоби, засновані на парафінах, мають в складі органічні розчинники, значить, поверхня буде більш водостійка, але покриття з часом стане мутніше. Також, при наявності в системі розчинників про екологічність говорити не доводиться.

Отже, складне завдання захисту мінеральної поверхні вирішена! Використовуючи захисний засіб Finitura Protettiva від ТМ Ferrara Paint покупець отримує:

  • Сбалансована водовідштовхувальна властивість
  • Висока проникність водяного пару і газу
  • Практично безперешкодна карбонізація
  • Зменшення забруднення, особливо вертикальних поверхней
  • Зміцнення поверхні шляхом формування твердої мінералоподібної сітки оксиду кремнія
  • Натуральний мінеральний зовнішній вигляд