Стиль Loft

Стиль лофт є одним із найпопулярніших інтер'єрних стилів в наш час.

Cтиль Loft та ефект бетону в інтер’єрі продовжує бути популярним рішенням не тільки на заході, а й на пострадянському просторі. Тож продовжимо дивувати вас можливими дизайнами у ваших приміщеннях.

До речі, а ви знаєте історію виникнення Loft?

Все почалося у 40-их роках минулого століття в Америці. Зі швидким розвитком міст, зокрема у Нью-Йорку, власники заводів, фабрик та інших промислових зон розташованих у центральних районах, переносили свої потужності на окраїну міста. Висока вартість житлових приміщень та велика кількість пустих фабричних будівель, складів і майстерень і послужила зародженню стилю. Такі приміщення продавалися за незначні кошти, цим і скористалися малозабезпечені верстви населення. Купуючи приміщення, їх переоблаштовували за своїми силами та можливостями.
Характерною і невід’ємною особливістю такого стилю в сучасному інтер’єрі стали стіни з цегли та бетону, не приховані комунікації та різноманітні інсталяції. Велика кількість різних акцентів, починаючи від хутряної ковдри й закінчуючи старим дорожнім знаком.

kirpich

На фінішному етапі можна додати декоративну лазур Finitura Strato, яка додасть вашим стінам ще більше реалістичності та водночас захистить поверхню.

Ferro та Cuprum – це справжні метали, тільки у рідкому вигляді. Вони ідеально імітують листові метали, металеві балки, колони, вставки. Ferro, як і справжнє залізо магнітиться, може навіть заіржавіти, за вашим бажанням звичайно. Cuprum може бути на вигляд, як бабусин самовар, а також і окисленим, тобто з зелено-синьою патиною.

Що ж, робимо висновок! Для того, щоб ви змогли відчути атмосферу справжнього “лофтового” інтер’єру, вам потрібно лиш написати\подзвонити нам, або завітати в наш шоу-рум, де вам допоможуть з вибором матеріалів, фактур та нададуть кваліфіковану консультацію спеціалістів.

Слідкуйте за автором в його Instagram

beton

Переобладнанні промислові об’єкти під житло та артпростори дуже швидко трансформували з бюджетних рішень у модні. Орендувати великі приміщення в центрі мегаполісу молодим сім’ям та художникам ставало все складніше, тож їх змінили адвокати та фінансисти.

До кінця 60-х років Loft став популярним у Європі. Зараз в сучасних мегаполісах Західної Європи — в Лондоні, Манчестері, Амстердамі, Гельсінкі та інших містах житло в будинках переобладнаних фабрик, заводів, судноверфей є одним з найдорожчих і престижних.

Лише на початку 2000 років вже звичний і розкручений стиль дістався і нас. Але зовсім не бюджетним рішенням. Loft був ознакою розкоші і сучасної свободи. Це стиль богеми і багатих бізнесменів. Та час іде і сьогодні застосувати сучасний стиль у своєму приміщенні доступно майже кожному.

Не менш актуальне питання – як і з чого зробити ті самі цегляні стіни, чи максимально натуральний бетон, а як бути з залізними чи мідними вставками? На щастя є прості рішення цих питань. Лінійка натуральних декоративних штукатурок на основі вапна і мармурового наповнювача – Pietra, а також металізовані матеріали Cuprum та Ferro.

Pietra Grosso та Pietra Fine – матеріали, якими можна максимально реалістично відтворити фактуру та текстуру бетонних плит та цегляних стін. Внаслідок того, що вапняна штукатурка має неповторний природний вигляд і створює ефект неоднорідності, ми отримуємо неперевершений результат, який вас точно здивує.

1-80-min