Підготовка приміщення

Декоративна штукатурка — останній етап будівництва або ремонту. Вікна та двері повинні бути встановлені, роботи над стелею і підлогою — закінчені, приміщення очищено від будівельного сміття, пилу і бруду.

Поверхню готують як під фарбування. Її необхідно вирівняти, закрити подряпини, відколи, вибоїни, тріщини. У кожному конкретному випадку підготовка може відрізнятися в залежності від властивостей матеріалу, особливостей приміщення і бажаного результату.

Набагато нижче вимоги до поверхні при використанні структурних складів. – Підготовка під декоративну фарбу повинна бути «як під фарбування» – тобто не повинно бути видимих дефектів.

Підготовка під декоративну штукатурку досить як «під шпалери» – тобто дрібні дефекти допускаються. Стіни приміщень з підвищеною вологістю підлягають обробці протигрибковими засобами. У кожному конкретному випадку підготовка може відрізнятися в залежності від властивостей матеріалу, особливостей приміщення і бажаного результату.

При використанні фактурних декоративних штукатурок вимоги до підготовки поверхні набагато простіше, тому, що наприклад під тонкошарові декоративні фарби бажано робити гарну підготовку поверхні “як під фарбування”.

Підготовка стін

Підготовка стін для нанесення декоративної штукатурки, а також для декоративних та звичайних фарб. Є декілька варіантів і, відповідно, етапів для підготовки стін.

Першим етапом є вирівнювання стін. Вирівнювання стін може бути:

  • стартовою штукатуркою(гіпсова або цементна);
  • гіпсокартонними плитами і шпаклівкою;
  • фінішною шпаклівкою;

Все залежить на якому етапі Ви знаходитесь

Для початкового етапу підготовки стін є певний алгоритм. Якщо стіни дуже не рівні(з великим перепадом по всій площині) – є місце плитам гіпсокартону, за допомогую яких можна швидко вирівняти їх. Ще є варіант зі стартовою штукатуркою і він є не менш поширений. Але якщо стіни у Вас уже рівні, після штукатурки або ж змонтованого гіпсокартону – вам потрібно:

  • Очистити поверхню від пилу(це важливо)
  • Якщо це гіпсокартон, на місця з’єднання \швів листів(добре заповнюючи їх) нанести спеціальну суміш для обробки швів , після чого на ці місця одразу нанести армуючи стрічку і добре її пригладити шпателем, поки з’єднання \шви з суміш висихає наносим цю ж саму суміш на місця монтажу(отвори від саморізів). Після повного висихання, за допомогою малярного шпателя шпаклюємо всю поверхную гіпсокартону стартовою шпаклівкою
  • Якщо ж стіна після стартової штукатурки, за допомогою шпателя проходимо шаром стартової шпаклівки, даємо повінстю висохнути
  • Піля обробки поверхні, як у випадку з гіпсокартоном, так і у випадку з стартовою штукатуркою – наступним етапом є фінішіна шпаклівка. З її допомогою задаємо максимально гладку поверхню. Фінішну шпаклівку наносимо згідно її специфіки та рекомендацій виробника. Після нанесення поверхню прошкурити абразивним(наждачною) папером, це потрібно для того щоб прибрати зайві дефекти(напливи, царапини то що)
  • Наступним етапом є ґрунтування поверхні. Ґрунтування підвищить адгезію(прилипання до поверхні) фінішного матеріалу, чи то декоративна штукатурка або ж звичайна фарба. Грунт наноситься валиком, або пензликом. Розведення, висихання та додаткова інформація індивідуальна, тому зазначена виробником на пакуванні.
  • Все, поверхня готова для фарбування або ж для нанесення декоративних штукатурок та фарб.

Є ще варінт, коли стіни не нові, а на них є чи то шпалери, чи то фарба, або декоративна штукатурка. Що потрібно робити? В першу чергу очистити від старого покриття. Далі поверхню витераемо від пилу. Даємо висохнути. І починаємо вирівнювати всі дефекти (царапини, напливи) за допомогою фінішної шпаклівки. Після вирівнювання і висихання, за допомогою абразивного паперу(наждачки) прошкурюємо всі нерівності. Злегка вологою ганчіркою(НЕ МОКРОЮ!) прибираємо залишки пилу. Наступний етап – ґрунтування. Слід обов’язково прочитати інструкцію грунтування стін, вона підкаже як саме потрібно робити розчин (і чи потрібен він), скільки наносити шарів і т.п. Грунтування стін зазвичай проводиться між усіма покриттями, щоб вони краще зчепилися між собою. Грунтування можна робити пензликом або ж валиком. Поверхня готова для нанесення фарб та\або декоративної штукатурки.

Необхідність ґрунтувати, або не ґрунтувати стіни, потрібно уточнювати безпосередньо з майстром, який Вам буде наносити декоративну штукатурку. Але в будь-якому випадку вона повинна бути обезпилена. Якщо поверхня недостатньо щільна, її слід обробити зміцнюючим ґрунтом. Ґрунтовка зміцнює стіну, служить додатковим захистом від вогкості та поліпшує зчеплення покриття з поверхнею.

Відповідно до технічних рекомендацій декоративну штукатурку необхідно наносити при температурному режимі від +5 до + 30 ° С і відносній вологості не більше 70-80%, але на практиці бажано щоб в приміщенні де наноситься декоративна штукатурка було вище + 10 + 12 ° С, для нормального процесу висихання і полімеризації матеріалу.

Чим нижче температура в приміщенні та вище вологість — тим довше сохне декоративне покриття. Нанесення штукатурки при підвищеному нагріванні повітря викликає утворення тріщин, пересихання і втрату його міцності.

Якщо ширина стіни менше ніж 30 см, тоді вартість послуг з нанесення декоративних покриттів вважається в погонних метрах, тому що вимагає набагато більше часу для її нанесення на більш широкі поверхні.

Погонний метр вважається ціна за 1 м² множення на коефіцієнт, як правило, 0.7. Умовно якщо ціна за м² – 200 грн то ціна за 1 м.п. вважається 200 грн \ м² х 0.7 = 140 грн \ м.п.

Так, можна, але вартість робіт вважається з коефіцієнтом. Якою буде коефіцієнт визначає кілька параметрів, а саме: висота стелі, його площа і безпосередньо сам декоративний ефект.

Прорахунок матеріалів

Щоб прорахувати необхідну кількість матеріалу, спершу необхідно визначити витрату матеріалу на квадратний метр, відповідно до обраної Вами декоративної штукатурки, на основі технічних рекомендацій.

Інформація про середніх витратах матеріалу вказана на нашому сайті, і є орієнтовною, бо на витрату матеріалу на об’єкті може впливати якість підготовки стін, ґрунт, кваліфікація майстра, а також від обраної вами фактури декоративного покриття.

У нас на сайті, а також телефоном Ви можете замовити безкоштовний прорахунок, матеріалу який цікавить Вас, згідно з усередненими витратами за обраною Вами техніці — для цього нам буде потрібно від Вас така інформація: матеріал який Вам сподобався, фотографія техніки нанесення, площа на яку необхідно зробити попередній прорахунок.

Щоб розрахувати площа стіни: вимірюємо висоту, вимірюємо довжину і множимо їх. Отримуємо площа стіни для обробки. Якщо стіна має об’єкт (дверний проріз, вікно тобто площа яка не повинна бути декорована) розраховуємо її таким же по принципу — вимірюємо висоту і довжину, множимо. Цифри яке отримаємо віднімаємо від площі нашої стіни і вуаля! Проводимо таку ж операцію з усіма стінами. Підсумовуємо всю площу стін і отримуємо загальну площу під декоративне покриття.

Проводити вимірювання приміщень неправильної форми можна, розбивши поверхню на кілька простих фігур. Якщо у вас кімната з прямокутним виступом, ви маєте дві фігури, квадратуру яких легко обчислити, потім скласти. Якщо елемент містить в собі півколо, для розрахунку потрібно розбити його на півколо і прямокутник.

У вартість матеріалу, входять всі необхідні матеріали: – ґрунт глибокопроникний (якщо необхідно додатково вирівняти поглинання стін), – ґрунт (ґрунт-фарба або фонова фарба) необхідний для нанесення обраного декоративного покриття, — захисний засіб (якщо покриття вимагає захисту), – пігменти (якщо є необхідність надання індивідуального відтінку вибраного матеріалу), відповідно до обраної Вами фактурою і кольором, за нашими середнім рекомендованим витрат, або за Вашими даними.

Якщо матеріалу не вистачило, Ви завжди можете у нас замовити додаткову необхідну кількість матеріалу, тому, що ми виробник і у нас завжди є в наявності продукція на складі. Якщо Ви купували тонований матеріал, і Вам необхідно замовити саме його, то попередьте нас про те, що це додаткове замовлення до Вашого попереднього замовлення і ми обов’язково підберемо колір до контрольного пофарбувати матеріалу до Вашого попереднього замовлення (контрольний пофарбувати матеріалу в індивідуальних кольорах, ми робимо по кожного замовлення і зберігаємо на протязі 3 років у себе, на випадок виникнення необхідності додаткове замовлення матеріалу)

Інструменти

Для нанесення декоративного покриття можна скористатися кельмою, шпателем, валиком, а також нанесення пензлем. Який саме інструмент, необхідний Вам, залежить від обраного покриття.

Купити можливо онлайн в нашому інтернет-магазині або у нашому шоурумі.

На ринку представлений великий вибір малярських стрічок, на будь-який запит по співвідношенню ціна-якість. Не кожна малярська стрічка може якісно виконувати поставлені перед нею завдання. Незважаючи на величезну кількість пропозицій, часом досить складно вибрати хороший скотч. Такий, щоб відмінно буде приклеюватися до будь-яких, навіть запилених поверхонь, але при цьому легко відклеюється через тривалий час після ремонту.

Більш вичерпну інформацію Ви можете отримати в консультанта спеціалізованого магазину по задані параметри: малярська стрічка не повинна відривати фінішне покриття, не повинна розкисати при попаданні вологи, не повинна залишати слідів клею після її зняття. Але як правило витратні матеріали набуває майстер і звітує Вам по чеку. Кваліфікований майстер знає яка малярська стрічка та інше витратні матеріали Вам потрібні, тому, що має достатньо досвіду і безпосередньо несе відповідальність за результат.

Безпека

На всю нашу продукцію, маються санітарно-гігієнічні висновки та паспорта безпеки MSDS. Препарат не класифікований як небезпечний (санітарно-гігієнічний висновок № 05.03.02-04 / 2941 від 04.02.16, протокол експертизи № 1369 від 03.02.16 р) Не містить такі важкі метали як, хром і свинець, а також токсичні, ароматичні, які містять хлор розчинники.
На жаль поки ми не сертифікуємо спеціально нашу продукцію, на предмет алергічних реакцій.

Перш за все, у виробництві нашої продукції використовуються тільки високоякісні компоненти всесвітньо відомих виробників сировини, які впроваджують інноваційні технології та розробки. Основою для виробництва декоративних фарб і штукатурок TM Ferrara Paint і TM SIMPLETONE є дорогі чисті акрилові полімери виробництва компанії Momentive Performance Materials.

Важливу роль у виробництві нашої продукції відіграють різноманітні функціональні добавки компанії DOW Chemical та TM BYK, ці високоякісні компоненти сприяють підвищенню зносостійкості покриттів, покращують адгезію, визначають зовнішній вигляд матеріалу в тарі, його консистенцію, а також сприяють комфортному нанесенню.

Для виробництва фарб з високою покривністю, стійкою білизною ми використовуємо двоокис титану виробництва концерну DuPont.

У виробництві вапняних систем використовуються натуральні породи мармуру, здобуті на території Греції і технологічно оброблені на виробництвах світового концерну OMYA.”

Наша продукція вже 7 років представлена на ринку України, та вже більше 1 року як експортується в Білорусь — і за цей час зарекомендувала себе, як якісний бренд. З появою нашого продукту, як доводять відгуки наших покупців і майстрів котрі працюють нашою продукцією, відпала необхідність в покупці дорогої (і до жалю не завжди якісної) імпортної штукатурки.

За рахунок унікальних рецептур і виробництва, наша продукція — це оптимальний вибір в співвідношенні ціна-якість. Ми не приймаємо компромісів в якості виготовленої продукції та обслуговування наших покупців. Перш за все, у виробництві нашої продукції використовуються тільки високоякісні компоненти всесвітньо відомих виробників сировини, які впроваджують інноваційні технології та розробки.

Так звичайно. Весь наш асортимент виробляється на водній основі і не виділяє шкідливих речовин. Покриття при цьому залишається паропроникним. В цілому декоративні покриття вважаються екологічно безпечними, і при правильному використанні мають допустимий рівень негативного впливу на навколишнє середовище і людину.

Наші декоративні штукатурки не містять такі важкі метали як, хром і свинець, а також токсичні, ароматичні, які містять хлор розчинники.

Доставка

Ми прекрасно розуміємо вашу позицію щодо цього і можливі неприємні ситуації, які були у Вас під час здійснення угод і покупок в інтернеті.

В цьому випадку хочемо вас заспокоїти, адже в першу чергу цінних свою репутацію, ми зробимо все можливе щоб Ви залишилися задоволені нашим сервісом і продукцією. Ми продаємо продукцію від виробника ТОВ Феррара Груп через ФОП Сидоренко О.М. ЄДРПОУ 3006114704 (інформацію про актуальність реєстрації Ви завжди можете перевірити в відкритих реєстрах), і оформлюючи замовлення на нашому сайті Ви погоджуєтеся з публічним договором купівлі-продажу на нашому сайті, а ми своєю чергою після оплати товару зобов’язуємося передати Вам його згідно з обумовленими термінами.

При виникненні претензій Ви повинні звернутися до нас телефоном або електронній пошті, зазначеним на сайті. Ми докладемо максимальних зусиль для вирішення будь-яких розбіжностей виключно шляхом переговорів. У разі неможливості вирішення розбіжностей шляхом переговорів всі суперечки про умови виконання Договору вирішуються в судовому порядку відповідно до чинного законодавства України.

Ризики випадкової загибелі або випадкового пошкодження товару переходити до Покупця з моменту здачі товару Першому перевізників. При отриманні товару від перевізника або на складі Продавця, Покупець зобов’язаний перевірити комплектність замовлення, зовнішню цілісність упаковки, по можливості — відкрити упаковку і переконається в належному чи зовнішньому стані Товар і у відсутності механічних пошкоджень. При відправці вантаж страхується, тому при виявленні цілісності упаковки і пошкодження вантажу, необхідно скласти акт і зажадати відшкодування страхової суми.
Зберігати в щільно закритій фірмовій упаковці, не піддаючи її дії прямих сонячних променів при ᵼ від +5 до +30 ° С – 12 місяців від дати виготовлення. Дата виготовлення і номер партії вказані на упаковці.

Просимо вас уважно оформляти замовлення!

Тонована продукція обміну та поверненню не підлягає.

Фарба і штукатурки належної якості, які не мають істотний недолік товару, поверненню і обміну не підлягає. У разі виявлення невідповідності Продукції вимогам до якості в момент розтину тари або при виконанні обов’язкового попереднього дослідного нанесення невеликої кількості, як це рекомендується, Покупець зобов’язується негайно письмово повідомити про це менеджерів інтернет-магазину (з повним описом невідповідностей, додаванням фото фіксації), після чого визначається подальший порядок взаємодії.

Покупець не має права розпоряджатися, використовувати партію продукції, по якій їм направлено повідомлення за якістю (зокрема, відкривати іншу тару з партії продукції). Покупець втрачає право заявляти про невідповідність Продукції в частині кольору, а, отже, і вимагати застосування правових наслідків передання товару неналежної якості, якщо на його замовлення Постачальник виконав узгоджене з Покупцем тонування Продукції в колір, обраний Покупцем.

Якщо ви з якоїсь причини відмовляєтеся від покупки в момент отримання замовлення з доставкою, вартість доставки оплачується в повному розмірі якщо ви не можете отримати замовлення в вибране вами час, заздалегідь зв’яжіться з нашими менеджерами телефоном.

Доставка по Києву автомобілем компанії згідно з графіком доставок, відправка кур’єром, відправка по Україні компанією Нова Пошта.

Орієнтовний термін оформлення і формування замовлення до передачі Покупцеві або перевізнику становить до трьох робочих днів з моменту подачі заявки і проведення повної оплати за замовлений товар. Зазвичай товар досягає місця призначення протягом 24 годин після відправки поштовою службою, за винятком районних центрів і адресних доставок.

Якщо доставка здійснюється автомобілем нашої компанії — товар доставляється протягом 1-2 робочих днів з моменту надходження замовлення в службу доставки, коли оброблений замовлення надійшло в службу доставки, а з замовником попередньо зв’язалися.

Тонування

Колір Ви можете вибрати згідно каталогів на нашому сайті, а також за каталогом NCS або електронним колірним каталогам (посилання на каталог ми Вам скинемо повідомленням). Після вибору потрібного кольору, рекомендуємо перед замовленням матеріалу на весь обсяг, зробити спершу пробні пофарбувавши (замовлення невелику кількість матеріалу в потрібному кольорі) і затвердити колір, тому, що допускається невеликі відмінності між відображенням кольорів на моніторі, і в реальності.

Вартість тонування вказана на нашому сайті, ціна різна в залежності від специфіки матеріалу.

Іноді необхідно тонувати і грунт-фарбу і безпосередньо сам матеріал, наприклад в декоративних покриттях FERRARA і VETRO – тонувати потрібно і грунт-фарбу і основний матеріал.

Так, Ви можете затонувати матеріали самі (вручну, самостійно підбираючи колір) за допомогою пігментних концентратів які продаються в будівельних магазинах, або можете замовити у нас окремо деяку орієнтовно необхідну кількість пігментів.

Просимо звернути Вашу увагу, що у випадку тонування вапняних штукатурок, необхідно застосовувати стійкі пігментні концентрати які не мають негативних реакцій при змішуванні з лужним середовищем, тому, що це може призвести до непередбачуваних колірним рішенням, а також псування матеріалу.

Ми використовуємо колірні пігменти OIKOS і MONIKOLOR
Пігменти — це нерозчинні в дисперсійних середовищах (воді, органічних розчинниках, оліфах і т.п.) високодисперсні речовини, які мають ряд цінних фізичних, хімічних і технологічних властивостей. Завдяки цим властивостям пігменти використовуються для отримання декоративних і захисних покриттів самого різного призначення.

Інше

Декоративна штукатурка, це свого роду, художня робота, це теж мистецтво. Малюнок, ефект, дуже залежить від “руки” і кваліфікації майстра, правильності підготовки поверхні, підбору і тонування матеріалів. Так, на деякі техніки і матеріали у нас є навчальне відео. Також у Вас є можливість зв’язатися з нашим технологом по нанесенню декоративних покриттів, і отримати необхідну інформацію, а також подивитися онлайн відео навчання по питанню, що вас матеріалу.

Також рекомендуємо, Вам якщо у Вас є майстер з декоративної штукатурки, перш ніж приступати до Ваших стін потрібно щоб він спершу зробив пробний зразок в обраній Вами техніці і матеріалом, для того щоб Ви могли визначитись чи підходить Вам його майстерність

На готове декоративне покриття, ми не можемо давати гарантію, тому, що ми його не наносимо, а наносять інші фахівці відповідно до своїх індивідуальних технологій і методик, на різні підготовлені стіни і покриття, іноді із застосуванням грунтів, захисних засобів, та інших допоміжних речовин від сторонніх виробників, і з індивідуальним підходом до шару, висиханню матеріалу, його ущільнення і т.д.

Через те, що по суті декоративне покриття, це індивідуальна художня робота майстра то досить складно проконтролювати правильність виконання всіх технічних рекомендацій виробника, і відповідно як поводитиметься декоративне покриття.

Точно можемо сказати, що при достатньому досвіді, дотриманні ним всіх технічних рекомендацій від виробника, а також при застосуванні всіх необхідних шарів матеріалів згідно ТДС – у майстрів повинні вийти схожі ефекти, як і на наших зразках.

Звичайно ж гарантувати як майстер впорається з цим на стіні, складно, і бажано для досягнення потрібного результату, вибирати досвідчених майстрів, які вже не один рік займаються декоративними покриттями і на практиці знають, як і з чим краще працювати, щоб не було непередбачуваних наслідків. Ми зі свого боку звичайно надамо Вам і Вашій майстру необхідну інформацію, для зручності роботи з нашими матеріалами, і також при необхідності наш технолог, проведе для Вас онлайн майстер-клас.

Так, але не всі. Можна використовувати практично будь-яку фактурну штукатурку (переважно акрилову), додатково захистивши її лаком. Більшість декоративних фарб так само допускають використання у вологих приміщеннях, але без безпосереднього контакту з водою.

Вапняну штукатурку не бажано використовувати в зоні, куди безпосередньо потрапляє проточна вода, особливо не рекомендується використовувати у ванних кімнатах, бо вапно сама по собі гігроскопічна і здатна вбирати в себе вологу.

Декоративна фарба, це декоративне покриття, яке наноситься пензлем, шпателем або іншими інструментами тонким шаром, має ніжну НЕ щільну структуру, вимагає ідеальної підготовки поверхні. Декоративна фарба не передбачає нанесення товстим шаром, ефект досягається за рахунок використання перламутром і інших функціональних добавок. На відміну від декоративних фарб, декоративна штукатурка має більш щільну структуру (за рахунок розміру гранул або крихти наповнювача), тримає форму, наноситься шпателем і за допомогою неї можна відтворити різні зносостійкі фактурні поверхні, імітувати різні фактури, дерева, каменю, цегли, бетону і т.д.

У мене маленькі діти, чи можна реставрувати вашу штукатурку? Так, декоративна штукатурка в більшості випадків реставрується (залежить від техніки, малюнку і глянцю), також наша штукатурка піддається легкої вологого прибирання без абразиву та хімічних миючих засобів. Також ми можемо підібрати Вам покриття і техніки нанесення, які найпростіші, міцні і піддаються реставрації

Так, можна, але вартість робіт буде вище, через те, що ця робота передбачає деякі складності. У випадку з стелею робота за м² вважається з коефіцієнтом.
У нас немає своїх майстрів, але у нас є контакти і портфоліо майстрів майже з усієї України (на facebook і на сайті) – там Ви можете вибрати майстрів які мають практичний досвід роботи з нашими матеріалами .
У більшості випадків немає. Боротьба з тріщинами відбувається на етапі підготовки стін. Питання про необхідність використання додаткового армування (зміцнення) скловолокном або сіткою вирішується будівельним виконробом.
Всі декоративні штукатурки допускаються до легкої вологого прибирання без використання абразивних речовин і хімічно сильних (активних) миючих засобів. Стійкість до миття декоративних фарб і штукатурок залежить від використовуваного матеріалу. Декоративна штукатурка не вимагає особливого догляду, при забрудненні рекомендується відразу без сильного тертя, прибрати забруднення за допомогою вологої ганчірки.

Декоративні фарби не потребують додаткового вирівнювання поверхні, на них можна відразу поклеїти шпалери або нанести інші декоративні матеріали, попередньо проґрунтувавши поверхню. Фактурні декоративні штукатурки (в залежності від фактури) необхідно або зашкурити і перешпаклювати, якщо фактура не значна, або ж необхідно демонтувати шару штукатурки таким чином:

1.Спочатку поверхню, з якою знімається декоративна штукатурка, необхідно рясно змочити гарячою водою – так ви зможете частково розм’якшити поверхню, крім того, зменшите кількість пилу в повітрі. Не лінуйтеся в процесі роботи періодично змочувати поверхню – пам’ятайте, вона повинна бути вологою завжди, це помітно полегшить вашу роботу.

2. Після того, як поверхня змочена, потрібно простукати молотком всю стіну. Ті частини, які тримаються нещільно, відваляться самі, іншим доведеться «допомогти».

3.знімати декоративну штукатурку потрібно з верхньої частини стіни. Фрагменти збиваються з допомогою зубила і молотка: шари штукатурки підчіплюються і відокремлюються від стіни пластами. Крім молотка і зубила можуть знадобитися шпатель-шкребок (якщо штукатурка тримається нещільно) або перфоратор (при дуже міцному зчепленні штукатурки і стіни).

4.помітно полегшити роботи ви зможете, якщо розріжете поверхню на сектори за допомогою болгарки з диском для роботи по бетону і каменю. Можна зняти декоративну штукатурку за допомогою шліфувальних машин з абразивними дисками — в цьому випадку декоративна штукатурка не збивається, а стирається, і не забувайте про зволоження, в іншому випадку пилу буде дуже багато.

5.звільняти стіни від штукатурки необхідно ретельно, включаючи шви між блоками і цеглою. Після того, як штукатурка видалена, по поверхні потрібно пройтися металевою щіткою або дрилем з щітковою насадкою. Нарешті, стіна миється, вирівнюється шпаклівкою, грунтується і можна приступати до експериментів з новою декоративною штукатуркою.

Це залежить від тварини. Ми можемо запропонувати декоративну штукатурку Pietra Grosso з мармуровим наповнювачем, впорається з якими, для тварин буде непростим завданням.
Так, така можливість є. Деякі групи матеріалів досить прості в нанесенні. Перед покупкою і початком робіт рекомендується ознайомитися з відео-матеріалами, наданими в інтернеті. Проконсультуватися з технологом. Звичайно, буде потрібно придбати необхідний інструмент. У будь-якому випадку можна пробувати).
Після покупки у нас матеріалу, ми готові провести безкоштовний майстер-клас для ваших майстрів. Вони своєю рукою зроблять викрас і затвердять його у Вас.
Зазвичай матеріалу залишається зовсім небагато, він залишається у Вас на об’єкті для можливої реставрації (наприклад, якщо подряпали стіну при занесенні меблів), тонований матеріал поверненню не підлягає.
Так можна. Але є технологічні особливості для поверхонь з безпосереднім контактом з водою. Важливо щоб контакт з водою не був тривалим, а приміщення було обладнано хорошою вентиляцією.
Колір штукатурки підбирається під інтер’єр за бажанням замовника або дизайнера. На штукатурці не буває стиків, як шпалерах, вона не відклеюється. Штукатурку можна оновити і реставрувати. Декоративна штукатурка є паропроникною. Під нею не розвивається пліснява.. Вона не підтримує горіння. Середній термін служби шпалер становить 10 років, у штукатурки цей показник значно вищий (15 – 30 років).
Потрібно подивитися, але гадаємо, що підібрати фактуру і колір ми зуміємо.
Можливо окремо вибрати колір, фактуру, ефекти. Ми об’єднаємо все необхідне в одному зразку. При цьому – безкоштовно.
Після нанесення декоративної штукатурки ми зберігаємо зразки матеріалів використаних в роботі. Вони допомагають нам при реставрації в разі пошкодження.
Готова (затонована) фарба, якщо в неї не додавали воду, може зберігатися протягом 2 місяців і більше. Після цього терміну для використання її краще заново перемішати.

Венеціанські штукатурки – це підрозділ декоративних штукатурок. Ефект венеціанської штукатурки відтворює імітацію мармуру на стінах. Її відмітні риси: гладка глянцева поверхня, напівпрозорі шари малюнка, передає холодну красу натурального каменю, основа з натуральних компонентів, складна техніка нанесення декількома шарами.

Для будь-кого. Зовсім необов’язково жити в замку з позолотою на кожній колоні або навіть в просторих апартаментах. Декоративна штукатурка доречна і в невеликих квартирах з сучасним інтер’єром. Скандинавський стиль, лофт, контемпорарі, Прованс, Еко – декоративна штукатурка як раз підкреслить ці стилі, зробить їх доступними за ціною і реалізованими. Саме штукатурка імітує бетон, цегляну кладку, художньо потріскану фарбу на стіні – і відтворити ці поверхні штукатуркою буде часто простіше, ніж, наприклад, робити стіну із цього бетону.

Річ у тому, що в нашій країні декоративні штукатурки стали популярними в 90-і роки і з того часу асоціюються з поняттям «євроремонт» і «по-багатому». Венеціанська і марокканська штукатурки дійсно чудово виглядають в класичних та історичних інтер’єрах, але не менш ефектні вони і в наших «звичайних» будинках.

Доступно. Це тільки на перший погляд здається, що «квадрат» декоративної штукатурки варто відчутно дорожче «квадрата» фарбування стіни.

Не вірите?

Перед фарбуванням доведеться підготувати ідеально поверхню, а значить, знадобиться хороша фінішна штукатурка, та й на вартості роботи це теж відіб’ється. Перед фарбуванням стіну потрібно грунтувати – додаємо вартість ґрунтовки. Для рівного кольору фарбу потрібно нанести в 2-3 шари, а якщо перефарбовувати стіну з, наприклад, зеленого в червоний, то шарів знадобиться ще більше. І навіть після всіх цих витрат виявиться, що більшість штукатурок тримаються на стіні довше фарби, а значить, витрати на фарбування потрібно помножити ще в два-три рази!