Декоративна штукатурка

Так що це? Хайповий варіант для оздоблення стін? Чи розкіш, доступна тільки найзаможнішим людям?

НІ! Часи, коли майстрів «декораторів» забирали на таксі з дому і відвозили на роботу, і так само відвозили з роботи до дому, пройшов… Є гарні новини – зараз декор доступний кожному! З цього випливає багато запитань. Як декор обрати? Скільки це буде коштувати? Декоративні матеріали, шпалери, фарбування, що ж обрати? От на ці питання ми і дамо відповідь.

 

Як обрати декоративну штукатурку?

Особисте вподобання і розуміння з фото\відео, що ви бажаєте побачити у себе вдома. Або ми запропонуємо з багаточисельної бази покриттів обрати щось дійсно близьке вам і підкажемо, що потрібно зробити з вашими поверхнями для максимального ефекту.

Скільки коштує декоративна штукатурка?

Немаловажливим пунктом є бюджет. Поспілкуйтесь з менеджером, технологом, розкажіть про свої потаємні бажання і ви будете бачити повну картину. Можливо ціна буде трішки більшою від фарбування або шпалер і це, скажу забігаючи наперед, виправдано. А от після погодження усіх моментів, технолог зробить зразок виходячи з ваших побажань.

Або завітайте в наш шоурум, де ви наживо зможете подивитися вже готові зразки, поспілкуватися з технологом передати йому свої побажання, а також випити філіжанку запашної кави!

Finitura Strato_8
1-19-2-min

В підсумок скажу, що ні шпалери, ні фарба не є поганим варіантом, а в деяких випадках навіть найкращим. І вибір лише за вами!

1-25-2-min

Декоративні матеріали, шпалери, фарбування, що ж обрати?

Декоративне покриття має декілька переваг над іншими різновидами. Перша і одна з найвагоміших це – візуальний ефект. Декоративне нанесення неповторне в своєму роді. Це як почерк людини. Це унікальність фактури й малюнку, який створюється на ваших стінах. Так як різновидів декору поверхонь в наші часи дуже багато, уявіть яке поле для творчості є у вас! Другою і не менш важливою є довговічність. Декоративна штукатурка може прослужити вам близько 30-40 років. Шпалери ж не можуть похвалитися таким строком служби. Навіть найміцніші, найякісніші шпалери прослужать вам близько 10-20 років. Пофарбовані стіни потрібно освіжати в середньому кожні 3-5 років, тобто наново перефарбовувати, щоб стіни мали первісний вигляд.

1-53-min
1-60-2-min